W kilku słowach o firmie

Firma ACORT działa w branży remontowo budowlanej od 2002 roku. Od początku istnienia firmy naszym priorytetem było wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Dzieki doświadczeniu oraz stale pdnoszonym kwalifikacją jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwala nam realizować projekty terminowo, solidnie i zgodnie z wymogami klientów. Oczywiście jak w każdej firmie naszą największą wartością są ludzie. Dzięki zgranemu i wykwalifikowanemu zespołowi możemy wyznaczać wyższy poziom obsługi klienta.
Wykonujemy usługi remontowo-wykończeniowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm.

Jakość:Nasz priorytet

To dla nas najważniejszy wyznacznik naszej pracy. Staramy się ciągle podnosić poprzeczkę sobie, dostawcą i podwykonawcą po to, aby każdy kto miał z nami do czynienia mógł powiedzieć innym "WARTO". Aby zapewnić klientom najwyższą jakość świadczonych usług ciągle uzupełniamy naszą wiedzę o nowinki w dziedzinie wykończeń wnętrz i używamy sprawdzonych materiałów od zaufanych dostawców. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie projektu

Rzetelność i Terminowość:To za co klienci nas szanują

Oprócz tego, że dużą uwagę przywiązujemy do jakości wykonywanych usług, równie ważne są dla nas rzetelność i terminowość. Zdarza się, że musimy myśleć i przewidywać za innych, ponieważ często słyszymy od innych wykonawców: "to mnie nie obchodzi, niech się martwi ktoś inny" albo "...nie za to mi płacą...". My wychodzimy z założenia, że nie jesteśmy jedyną firmą, która wykonuje usługi remontowo-wykończeniowe, ale jedyną, która jest rzetelna i ma fachową wiedzę, którą się dzieli.
Zawsze staramy się wywiązywać z określonych terminów. Nie szukamy problemów tylko je rozwiązujemy. Oczywiście zawsze mogą pojawić się sytuacje, których nikt nie jest w stanie przewidzieć. Jednak dzięki zdobytemu doświadczeniu zawsze znajdziemy najlepsze wyjście z każdej sytuacji.

Bezpieczeństwo:Ważne dla wszystkich

Nikomu nie trzeba tłumaczyć jak ważne jest bezpieczeństwo, ale czy na pewno? Wystarczy spojrzeć jak pracuje większość firm budowlanych, aby stwierdzić że BHP jest dla nich tak samo obce jak kultura.
Przy wspóółpracy z Naszymi partnerami firma ACORT sprostała surowym wymaganiom dotyczącym Bezpieczeństwa i Higieny Pracy zawartym w normie OHSAS 18001:2007 z czego jesteśmy bardzo dumni.

Powrót do początku